Пластична алатка за лупење компири

9,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производ

  • Одличен додаток за вашата кујна
  • Може да се користи за компир, ѓумбир, риба
  • Компактен дизајн
  • Лесна за употреба
  • Флексибилен
  • Димензии: 8 x 5,5 x 4 cm
  • Материјал: пластика
  • Бојата зависи од достапните количини на залиха

Слични Производи

Последно Прегледано