Fildisi Туш систем за на туш батерија

1.799,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики за производот:

Потребна е туш батерија за да функционира туш системот (туш батерија не е вклучена во пакувањето) !!!

 • Димензии туш глава: 20 x 20cm
 • Димензии на туш рачка: 12cm
 • Димензии на туш систем: 90 x 30cm
 • Сад за сапун
 • 5 различни модули
 • Дизајниран за да го прекрива целото тело со воден млаз
 • Овозможува за масажа при туширање
 • Направено со иновативна технологија
 • Дизајнирано да заштеди вода и енергија
 • Вклучува подвижна и фиксна туш рачка
 • Овозможува распрскување на водата дури и при мал воден притисок, правејќи го идеален за домови кои имаат проблем со низок притисок на вода

Слични Производи

Последно Прегледано