Торбичка за саксија

49,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Платнена торбичка за саксија
  • 2 платнени рачки
  • Правоаголна и метална рамка – 21 cm x 16 cm 16 cm

Слични Производи

Последно Прегледано