Сет од 6 метални додатоци за декоративен шприц

9,00 ден

1 на залиха

1 на залиха

19 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • 6 додатоци за декоративен шприц
  • Материјал: метал и пластика

Последно Прегледано