Diplomat Чешма насадна со проточен бојлер QF-99S + 1 година гаранција

4.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Diplomat Чешма насадна со проточен бојлер QF-99S + 1 година гаранција

 • Електрична славина за топла и ладна вода
 • Непосредна употреба
 • Практично решение за секој дом
 • Брзо загревање и заштеда на енергија
 • Достапност на топла вода за неколку секунди
  (температура 30-60°C)
 • Дизајн за работа со низок притисок на вода
  (0,04 Mpa-0,6 Mpa)
 • Да се ​​инсталира само во простории со температура
  на воздух над 0°C
 • За инсталација на монофазна струја
 • Класа на заштита IPX4
 • Лед екран
 • Монтажа на мијалник
 • Фиксна лула од нерѓосувачки челик
 • Флексибилна силиконска лула со мек допир
 • Тело од нерѓосувачки челик
 • 3000-3600W, 220-240V, 50-60Hz
 • 1 година гаранција

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано