Сет од 4 силиконски подлоги за обвивање на овошје и зеленчук

49,00 ден

3 на залиха

3 на залиха

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • x 1 сет од 4 силиконски подлоги за обвивање на овошје и зеленчук
  • Димензии: 11 cm, 9 cm, 8 cm и 7 cm
  • Безбедни за во микробранова печка
  • Може да се употребуваат и како капаци за конзерви и тегли
  • Бојата на производот зависи од достапните количини на залиха

Слични Производи

Последно Прегледано