Muhler Чешма насадна со проточен бојлер MH-7733TDF + 1 година гаранција

2.699,00 ден

20 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Електрична славина за топла и ладна вода
 • Непосредна употреба
 • Практично решение за секој дом
 • Брзо загревање и заштеда на енергија
 • Достапност на топла вода за неколку секунди (температура 30-60°C)
 • Дизајн за работа со низок притисок на вода (0,04Mpa-0,5Mpa)
 • Да се ​​инсталира само во простории со температура на воздухот над 0°C
 • За инсталација на монофазна струја
 • Класа на заштита IPX4 Флексибилна лула
 • Лед екран
 • Монтажа на мијалник
 • 3000-3600W, 220-240V, 50-60Hz
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано