VERTUS Бензинска косилка за трева VT-GLM09 (10756) + 1 година гаранција

13.499,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VERTUS Бензинска косилка за трева VT-GLM09 (10756) + 1 година гаранција

  • Lawn Mower
  • 123cc
  • 2400W
  • 0-2800rpm
  • Cutting width: 430mm
  • Cutting hight: 25-75mm
  • Basket: 50L
  • Tank capacity: 0.5L
  • 1 година гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано