VERTUS Електрична косилка за трева 2000W VT-LM32 (10765) + 1 година гаранција

8.299,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VERTUS Електрична косилка за трева 2000W VT-LM32 (10765) + 1 година гаранција

  • Lawn Mower
  • 230-240V/50Hz
  • 2000W
  • 0-3500rpm
  • Cutting width: 420mm
  • Cutting hight: 20-70mm
  • Basket: 45L
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано