VERTUS Бензинска самоходна косилка за трева VT-GLM11 (10757) + 1 година гаранција

16.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VERTUS Бензинска самоходна косилка за трева VT-GLM11 (10757) + 1 година гаранција

  • Lawn Mower
  • 123cc
  • 2400W
  • 0-2800rpm
  • Cutting width: 430mm
  • Cutting hight: 25-75mm
  • Basket: 50L
  • Tank capacity: 0.5L
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано