Пластичен контејнер за селективен отпад 1100L во боја по избор

13.999,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

? Доставата за овој производ изнесува 2000 денари до домашна адреса низ цела Македонија

Карактеристики на производот:

  • Изработена од полиетилен со висока густина HDPE, по Европски стандард EN 840
  • Димензии: должина 1373 mm ширина 1073 mm висина 1354 mm
  • Тежина: 50 kg
  • Капацитет: 1100 lit.
  • Боја: жолта, зелена, сина

Слични Производи

Последно Прегледано