Tons Garden Трамболина Ø 183 (11030)

7.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Трамболина Ø 183 (11030)

  • Димензии на производот:
  • Дијаметар: 183cm
  • Висина: 200cm
  • Максимална тежина до 80kg
  • Наменето за деца
  • Без скали

Слични Производи

Последно Прегледано