Tons Garden Маса стаклена 60 х 70 (7215)

1.499,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Материјал: Стакло, метал
  • Димензии на маса: 60 х 70 cm
  • Боја: Сива

Слични Производи

Последно Прегледано