Tons Garden Стол на расклопување (7739)

2.899,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување (7739)

  • Димензии на производот: 87 x 61 x 52 cm
  • Материјал: Платно со метална конструкција
  • Дополнителна мека навлака
  • Боја: Сива

 

Слични Производи

Последно Прегледано