Tons Garden Трамболина Ø 150 (11029)

6.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Трамболина Ø 150 (11029)

  • Димензии на производот:
  • Дијаметар: 150cm
  • Висина: 130cm
  • Максимална тежина до 60kg
  • Наменето за деца
  • Без скали

Слични Производи

Последно Прегледано