Tons Garden Тенда 3 х 3 (10111)

11.999,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда 3 х 3 (10111)

  • Димензии на производот:
  • 3 x 3 m
  • Настрешница: 2 m
  • Висина: 2.7 m
  • Материјал: Poliester Assembly Gazebo
  • Боја: Кафена

Слични Производи

Последно Прегледано