Tons Garden Pergola Тенда 3 х 3 (10110)

14.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда 3 х 3 (10110)

ДОСТАВАТА ЗА ОВОЈ ПРОИЗВОД ИЗНЕСУВА 500 ДЕНАРИ ДО АДРЕСА!!!

Димензии на пакувањето: Должина на кутијата 3m;Тежина на кутијата 40kg

  • Димензии на производот:
  • 3 x 3 m
  • Висина: 2.2 m
  • Материјал: Poliester Assembly Gazebo
  • Боја: Сива

Слични Производи

Последно Прегледано