Tons Garden Детски стол на расклопување во боја по избор

549,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување во боја по избор

  • Димензии на стол: 37 x 33 x 57 cm
  • Достапни бои:
  • Сина (11746)
  • Зелена (11747)
  • Црвена (11748)
  • Материјал: Метална конструкција со платно

 

Последно Прегледано