Tons Garden Детски стол на расклопување во боја по избор

699,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Детски стол на расклопување во боја по избор

  • Димензии на производот : 58 x 38 x 63 cm
  • Материјал: Платно со метална конструкција
  • Боја:
  • Розева (10126)
  • Зелена (10086)

 

Последно Прегледано