Tons Garden Стол на расклопување во боја по избор

799,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии  на производот: 47 x 51 x 75 cm
  • 7745 – Зелен
  • 7746 – Црвен
  • 7747 – Син

Слични Производи

Последно Прегледано