Tons Garden Стол на расклопување (11781)

1.899,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување (11781)

  • Димензии на стол: 60 x 60 x 108 cm
  • Материјал: Метална конструкција со мрежа

Последно Прегледано