Tons Garden Стол со три ногарки во боја по избор

199,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии  на производот: 32 x 32 x 42 cm

Слични Производи

Последно Прегледано