Tons Garden Стол на расклопување (11745)

899,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување (11745)

  • Димензии на стол: 85 x 53 x 85 cm
  • Материјал: Метална конструкција со платно

Слични Производи

Последно Прегледано