Tons Garden Стол на расклопување во боја по избор

649,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување во боја по избор

  • Димензии на стол: 48 x 48 x 73 cm
  • Достапни бои:
  • Сина (11743)
  • Зелена (11744)
  • Материјал: Метална конструкција со платно

 

Слични Производи

Последно Прегледано