Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (9347)

11.799,00 ден

15 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Во сетот добивате 4 столици и една маса
  • Материјал: метал
  • Димензии на стол (9056): 56 x 62 x 73 cm
  • Димензии на маса (9057): 91.5 x 72 cm
  • Боја: темно сива

Слични Производи

Последно Прегледано