Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (631144)

8.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (631144)

  • Во сетот добивате 2 столици и една маса
  • Материјал: метал
  • Димензии на стол : 54 x 52 x 84 cm
  • Димензии на маса: 70 x 72 cm

Слични Производи

Последно Прегледано