Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (5553)

13.199,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Tons Garden Сет маса и столови 5553
  • Маса димензии: 90 x 80 x 74 cm
  • Столови: 43 x 50 x 82 cm
  • Боја: Сива

Слични Производи

Последно Прегледано