Tons Garden Маса на расклопување (9100)

3.399,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса на расклопување (9100)

  • Димензии на маса: 180 x 75 x 72 cm
  • Боја: Бела
  • Материјал: Пластична маса со метални ногарки

Слични Производи

Последно Прегледано