Tons Garden Маса на расклопување во боја по избор

3.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса на расклопување во боја по избор

  • Димензии на маса: 180 x 75 x 72 cm
  • Материјал: Пластична маса со метални ногарки
  • Достапни бои:
  • Црна (7218)
  • Кафеава (7221)

 

Слични Производи

Последно Прегледано