Tons Garden Тенда 3 х 4 (11683)

16.499,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда 3 х 4 (11683)

  • Димензии на тенда: Ширина: 3 x 4 m; Висина: 2.7 m
  • Боја: Сива
  • Материјал: Метална конструкција со платно

Слични Производи

Последно Прегледано