TONS FORM Скара плинска со 5+1 горилника (11721) + 1 година гаранција

38.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Скара плинска со 5+1 горилника (11721) + 1 година гаранција

  • Димензии на производот: 163 x 58 x 119 cm
  • Површина за готвење: 830 x 450 mm
  • Решетка од нерѓосувачки челик
  • Термометар од нерѓосувачки челик
  • Пламеник и моќност: 3.6 kW по горилник,вкупно 18.0 KW ( 5 горилници)
  • Странична рингла: 2.5 kW
  • Тркала: 75 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано