TONS FORM Скара плинска со 4+1 горилника (11720) + 1 година гаранција

34.499,00 ден

20 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Скара плинска со 4+1 горилника (11720) + 1 година гаранција

  • Димензии на производот: 149 x 58 x 119 cm
  • Површина за готвење: 690 x 450 mm
  • Решетка од нерѓосувачки челик
  • Термометар од нерѓосувачки челик
  • Пламеник и моќност: 3.6 kW по горилник,вкупно 14.4 KW ( 4 горилници)
  • Странична рингла: 2.5 kW
  • Тркала: 75 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано