TONS Чешма насадна со проточен бојлер во боја по избор + 1 година гаранција

1.499,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS Чешма насадна со проточен бојлер во боја по избор + 1 година гаранција

 • Притисок: 220V/50Hz
 • Моќност: 3Kw
 • Проток на топла вода: 2-2.5 л/мин
 • Температура на водата: 30-60°С
 • Притисок на водата: 0.04 -0.5 MPa
 • IPX 4
 • Материјал: Пластика,метал
 • Кабел: 1.2 m
 • LED дигитален дисплеј
 • Флексибилна лула
 • 1 година гаранција
 • Достапна боја на лула:
 • Црна (11506)
 • Црвена (11507)

Слични Производи

Последно Прегледано