Сет од два несесери

79,00 ден

3 на залиха

3 на залиха

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

  • Несесер со 2 рачки правоаголна и метална рамка – 21 cm x 16 cm 16 cm
  • Несесер со 1 рачка цилиндрична – 15 cm ширина 17 cm длабока

Слични Производи

Последно Прегледано