5 метри RGB LED лента + далечински управувач

499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Должина: 5m

Боја: Црвена, зелена и сина

Пакувањето содржи далечински управувач, трафо и адаптер за приклучок.

Лентата многу брзо и лесно се монтира, прикладна за дневни соби, спуштени плафони, спални, шанкови, кафулиња и сл.

Слични Производи

Последно Прегледано