Модли хартиени за колачи

9,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 5cm дно и 3.5cm длабоки
  • 100 парчиња во пакување
  • Изборот на бои и шари зависи од достапните количини на залиха

Слични Производи

Последно Прегледано