Цедилка – организер за кулинарски прибор

99,00 ден

3 на залиха

3 на залиха

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • x 1 цедилка – организер
  • Лесен за употреба
  • Лесен за чистење
  • Специјална преграда за ножеви која ги штети сечилата од оштетувања
  • Вклучена чинија за цедење
  • Димензии: 12,2 x 18,8 x 17,7 cm

Слични Производи

Последно Прегледано