Скара електрична VIVAX EG-4020 HZ + 1 година гаранција

3.299,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 2200 W
  • Димензии на нелеплива површина: 43 x 23 cm
  • Мазна површина со подрачје на топна зона со дијаметар од 15 cm
  • Термостат за прилагодување на температурата одделно
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано