VIVAX Рачен стапен блендер SB-400WP + 1 година гаранција

849,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Рачен стапен блендер SB-400WP + 1 година гаранција

  • Моќност: 400W
  • 2 брзини
  • Боја: Бела-виолетова
  • 1 година гаранција

Супа? Каша? Нема проблем, измешајте, дробете, обработете ја храната со миксер за стапчиња Vivax SB-200WO за само неколку секунди!

Слични Производи

Последно Прегледано