RAIDER Pro Штрафилица електрична RD-CDD04 (9572) + 1 година гаранција

1.599,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 400W
  • Вртежи: 0-750/min
  • Дупчење во:
  • дрво: 20mm
  • челик: 10mm
  • Должина на кабел: 6m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано