RAIDER Pro Бормашина RD-ID27 (1792) + 1 година гаранција

1.599,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230 V ~ 50 Hz
 • Моќност: 550 W
 • Вртежи: 0-2800/min
 • Дупчење во:
  » метал: 13 mm
  » дрво: 25 mm
  » бетон: 16 mm
 • Футер: 13 mm
 • Регулатор на вртежи
 • Реверс
 • Ударна функција
 • Самозатегнувачки футер

Слични Производи

Последно Прегледано