RAIDER Pro Бормашина ударна RD-HD54 (9979) + 1 година гаранција

3.099,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50Hz
 • Јачина: 750W
 • Вртежи: 0-1000/min
 • Ударна сила: 2.2J
 • Дупчење во:
  » метал: 13mm
  » дрво: 26mm
  » бетон: 30mm
 • Футер: SDS+
 • Регулатор на вртежи
 • Самозатегнувачки футер
 • Куфер

Слични Производи

Последно Прегледано