VIVAX Фен за коса HD-2201CD + 1 година гаранција

1.399,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Фен за коса HD-2201CD + 1 година гаранција

  • Моќност 2200W
  • 2 брзини
  • Број на температура: 3
  • 2 брзини, 3 температури на греење, дифузер, кука за закачување, заштита од прегревање
  • Боја: Кафена
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано