MaxPuls Телескопска ножица за жива ограда (6105)

1.099,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Телескопска ножица за жива ограда (6105)

  • Димензии на призводот: Должина: 675 x 875 mm
  • Материјал:Алуминиум
  • Телескопска
  • Наменето за градина,за сечење жива ограда

 

Слични Производи

Последно Прегледано