Leap Frog Куче Scout My Pal

2.890,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Leap Frog Куче Scout My Pal

  • Научете го Scout на името на вашето дете и омилените работи за персонализирано учење преку повеќе од 15 активности
  • Слушајте повеќе од 40 песни за учење, мелодии и приспивни песни за активна дневна забава и ноќно смирување
  • Оваа играчка ги учи првите зборови, чувства и емоции, бои и броење
  • Поврзете го Scout со вашиот паметен телефон, таблет или компјутер за лесно персонализирање додека тој с?
  • Наменет за возраст од 6+ месеци
  • Потребни се 3 АА батерии
  • Батерии вклучени само за демо цели
  • За редовна употреба се препорачуваат нови батерии
  • My Pal Scout е одлична играчка за учење која може да се персонализира за интерактивно искуство и е неверојатен подарок

 

  

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано