MaxPuls Телескопска ножица и пила за кроење на високи гранки (10709)

1.399,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Телескопска ножица и пила за кроење на високи гранки (10709)

  • Димензии на призводот: Должина: 1700 x 2730 mm
  • Телескопска
  • Материјал: PVC,карбон,метал
  • Наменето за градина

 

Слични Производи

Последно Прегледано