MaxPuls Телескопска ножица за гранки во големина по избор

1.199,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Телескопска ножица за гранки во големина по избор

  • Димензии на призводот: Должина:
  • 530 mm x 745 mm (6788)
  • 540 mm x 765 mm (6792)
  • Материјал: Алуминиум,карбон
  • Наменето за градина

 

Слични Производи

Последно Прегледано