MaxPuls Ножица за жива ограда (10742)

1.149,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ножица за жива ограда (10742)

  • Димензии на призводот: Должина: 625 mm
  • Материјал:Алуминиум
  • Наменето за градина

 

Слични Производи

Последно Прегледано