MaxPuls Ножица за гранки (6106)

1.349,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ножица за гранки (6106)

  • Димензии на призводот: Должина: 750 x 100 mm
  • Дебелина на сечење гранки: 30 mm
  • Наменето за градина

 

Слични Производи

Последно Прегледано