Пластична канта за селективен отпад ICS во боја по избор

2.199,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

  • Димензии: 430 х 390 х 760 мм
  • Волумен: 50 литри
  • Боја на тело: графитно сива
  • Боја на капак: сина, жолта, зелена

Слични Производи

Последно Прегледано